top of page

Hakkımızda

Uzun yıllardan beri hizmet veren Hamle Turizm San. Tic. Ltd. Şti şirketinin bir markası olan Bıçak Ambarı birbirinden kaliteli bıçaklarla hizmet vermektedir. Yatağan bıçakçılığını tüm insanlara ulaştırmaya çalışan firmamız toptan ve parekende olarak da Türkiyenin her iline hizmet vermektedir. 

hamle dövme çelik foto.png

Hamle Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

1983 Yılında kurulan firmamız 36 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir. Atalarımızdan aldığımız bu mirası en güzel ve kaliteli şekilde vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Köklü bir firmayız. Osmanlı'nın kılıçlarını yapan Yatağanlı ustaların torunları olmakla şeref duyuyoruz. Demiri alevle buluşturup şekillendirip tüketicilerin hizmetine sunmaktayız. 

Kalite Tesadüf Değildir

Sanayileşme çoğu şeyde iyi olduğu gibi bıçak üretiminde de oldukça etkili oldu. Şu son yıllarda lazer kesimle birlikte bıçak yapmak eskiye nazaran daha az zahmetli. Bunun getirdiği en büyük sorunlardan biri de emek. Sanayileşme arttıkça bıçağa verilen emek azaldı. Tam bu noktada bıçaklarda kalitenin önemi bi o kadar arrtı. Bu yüzden bıçak alırken kaliteli ve güvenilir yerlerden almak önemlidir.

hamle foto 2.png
bottom of page